آسایبان و پارکینگ متحرک سرپوشیده مناسب حیاط منازل

سايبان و پارکينگ متحرک وجودشان در حياط منزل بخصوص در فصول گرم سال يک مزيت بزرگ محسوب مي شود. از اين پارکينگ منحصر بفرد مي توان بعنوان آلاچيق و سايبان در روزهاي گرم تابستان و بهار نيز به استفاده کرد. حتما برايتان پيش آمده زماني که قصد داشتيد سوار ماشين خود بشويد اما به محض نشستن روي صندلي احساس مي کرديد در قعر جهنم حضور داريد! سايبان ها و پارکينگ هاي متحرک يک گزينه ايده آل براي مصون نگهداشتن خودردوي شما از گزند آفتاب مضر تابستان خواهد بود. البته در فصل زمستان نيز اين پارکينگ ها به سالم ماندن بدنه و شاسي ماشين نيز کمک مي کنند و از آن در برابر يخزدگي مراقبت مي کنند. مدل هاي منحصر بفردي که در اين مطلب خواهيد ديد، شايد بهترين نمونه طراحي شده در زمينه گاراژهاي متحرک باشند.

پارگينک متحرکي که در زير عکس هاي آنرا مشاهده مي کنيد، گيزباکس (Gazebox) نام دارد و همانطور که گفتيم به يک آلاچيق و سايبان شيک و زيبا نيز تبديل خواهد شد. سيستم تا شونده خودکار و انقلابي اين مدل به خودرو داران اجازه مي دهد تا ماشين يا موتور سيکلت محبوبشان را در يک مکان امن و زيبا ، محفوظ نگهدارند. البته پنل هاي شيشه اي شفاف گيزباکس، مانند يک ويترين، ماشين يا موتور شما را به معرض نمايش نيز خواهد گذاشت.

براساس گفته هاي سازنده، پنل هاي شيشه اي اين پارکينگ، ضد اشعه ماوراء بنفش بوده و اجازه عبور اين اشعه به داخل را نمي دهد. بعلاوه در برابر تگرگ هاي سنگين، باران، باد شديد، طوفان، آفتاب و يخزدگي کاملا مقاوم بوده و به هيچ عنوان آسيب نمي بينند و رنگ خود را از دست نمي دهند. گيزباکس از هر دو طرف قابل استفاده است و به صورت اتوماتيک نيز باز و بسته مي شود. پارکينگ متحرک گيزباکس نصب بسيار سريع و آساني دارد و به راحتي به زمين متصل مي شود. براي پوشش سلايق متفاوت اين پارکينگ در رنگ هاي متنوعي توليد مي شود که مي تواند با دکوراسيون حياط شما کاملا هماهنگ شود.
منبع: اتاق