اهمیت رنگهای ام دی اف کابینت آشپزخانه

معمولا در دکوراسيون داخلي رنگ متريال هاي مصرفي نقش بسيار مهمي را ايفا مينمايند . در آشپزخانه مهمترين قسمتها از نظر رنگبندي کابينت ها و کاشي هاي دوار آشپزخانه ميباشد .
البته در ابتدا بايد به اين نکته اشاره نمود که در درجه اول انتخاب رنگ بيشتر سليقه اي بوده و الزاما نبايد از هر رنگي که نمايي زيبا به وجود مي آورد براي هر آشپزخانه و هر سليقه اي استفاده نمود و بايد با روحيات کساني که ميخواهند زمان زيادي را در آشپزخانه سپري نمايند در نظر گرفته شود .
معمولا کابينت هاي ام دي اف با رنگها و روکشهاي ملامينه طرح چوب مورد استفاده قرار ميگيرند ولي در چند سال اخير ام دي اف هاي جديدي به بازار عرضه شده که رنگهاي ساده يک رنگ و براق داشته که به نام ام دي اف هاي هاي گلاس شهرت دارند البته ام دي اف هاي هاي گلاس در رنگهاي طرح چوب نيز موجود ميباشد .
براي انتخاب رنگ کابينت عجله نکنيد و با دقت و برسي زياد اين کار را انجام دهيد و به مدت زمان زيادي که ميخواهيد در آشپزخانه سپري نماييد فکر کنيد . البته ما به شما پيشنهاد ميکنيم حتما از تلفيق رنگهاي تيره و روشن , سرد و گرم استفاده نموده و از ترکيب رنگها در کنار هم لذت ببريد و براي تيره و دلگير نشدن آشپزخانه از کشوها , صفحه کابينت , کابينت هاي کوچک بالاي ابچکان و کابينت هاي کوچک ميتوان براي رنگهاي تيره اسفاده نمود : سفيد و قرمز - سفيد و مشکي - بيازمش و ونگه - وايت و گردويي
در انتخاب رنگ کابينت آشپزخانه چند نکته حائز اهميت ميباشد که به اختصار به آن اشاره مينماييم :
1- ابعاد آشپزخانه
2- ابعاد درگاه ورودي آشپزخانه
3- ابعاد پنجره و يا نورگير آشپزخانه
4- چه نوع نور پردازي پيش بيني شده است
5- و چه اندازه براي تميزي آن وقت ميگزاريد 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی
گروه صنعتی تجاری ماروت، فروش دستگاه لیوان کاغذی تولید لیوان کاغذی
انواع کفپوش مهد کودک ساخت شرکت ارسون فوم