باورتان می شود این دکوراسیون دخلی زیبا

جعبه هاي خالي يکي از وسايلي هستند که در هر خانه اي وجود دارند. از اين ايده ها الگوبرداري کنيد و يک دکوراسيون داخلي خلاقانه و هوشمند بچينيد.
با جعبه هاي خالي يک دکوراسيون داخلي هوشمندانه بچينيد جعبه‎ها هميشه به منظور اهداف مختلف به کار گرفته مي‎شوند، از ذخيره کردن و انتقال دادن چيزهاي مختلف نظير شير گرفته تا پرتقال و حتي حيوانات. شما مي‎توانيد اين روزها همه جا آن‎ها را پيدا کنيد و آن هم با خرج کردن تنها مقدار اندکي پول. بافت فرسوده و چوبي به فضا يک گرماي خاص مي‎دهد و عملا براي هر نياز ذخيره سازي در خانه مکاني فراهم مي‎کند. در زير راه هايي به منظور استفاده‎ جعبه‎ها به صورت هوشمندانه در خانه ديده مي‎شود

استفاده از جعبه به عنوان يک کشوي مخفي درون راهرو خانه
اکثر ما در خانه‎ خود يک راه ورودي يا اتاق خانوادگي با يک ميز کنسول داريم، چرا يک جعبه زير آن براي پر کردن فضاي خالي قرار ندهيم. شما از آن مي‎توانيد به عنوان جايگاهي براي کلا‎ه‎ها، پتو‎ها يا کفش‎ها استفاده کنيد. اگر شما به زير جعبه‎ خود چرخ‎هاي کوچکي قرار داده‎ايد مي‎توانيد بعد از استفاده از آن بدون نگراني آسيب به کف اتاق، آن را به سر جاي اول خود سر دهيد.

استفاده از جعبه به عنوان ميز عسلي در دکوراسيون داخلي
جعبه‎ي خود را به صورت عمودي بچرخانيد و يکسري چرخ به آن اضافه کنيد تا ارتفاع و قابليت تحرک آن بالا رفته و يک ميز همه کاره و بي همتا داشته باشيد. همچنين مي‎توانيد يک تکه چوب ديگر براي داشتن يک قفسه و فضاي بيشتر اضافه کنيد.

جعبه هايي براي جمع آوري لوزام زمستاني
از آنجايي که خانواده‎ شلوغي دارم هميشه دنبال راه‎ حل‎هاي عملکردي براي اتاقي هستم که قبل از ورود به خانه بايد لباس‎هاي کثيف آنجا در آورده شود يا کفش‎ها تميز شود. بيشتر دنبال راه حل براي فصل‎هاي سرد هستم، زماني که مقدار لوازم جانبي چند برابر مي‎شود. گروهي از جعبه‎ها را زير نيمکت و يا به حالت عمودي قرار داده و آن‎ها را با لوازم ضروري زمستاني خود را پر کنيد.

از جعبه هاي خالي به عنوان يک گلدان زيبا استفاده کنيد
عاشق چيزهاي شيک قديمي هستيد؟ پس چرا از يک جعبه‎ي کوچک به عنوان يک گلدان براي نگه داشتن گل خود استفاده نکنيد. چيزي که به دست مي‎آيد از نظر بصري فوق العاده زيبا، اصيل و دل پسند است.

با جعبه هاي خالي شلفهاي ديواري درست کنيد
يکسري جعبه با اندازه و رنگ‎هاي مختلف روي ديوار آويزان کنيد تا قابليت عملکردي آن‎ها افزايش يابد. قانوني براي اينکه چه چيزي را درون آن‎ها ذخيره و يا نشان دهيد وجود ندارد، خوش باشيد و سعي کنيد بيش از حد چيزهاي مختلف درون آنها قرار ندهيد تا مرتب شده تر به نظر آيند.

با جعبه هاي خالي يک ميز قهوه زيبا درست کنيد
نظرتان چيست؟ آن‎ها را در کنار هم قرار دهيد و يک ميز قهوه خوري درست کنيد؟ با رو و در کنار هم قرار دادن 4 جعبه در کنار هم، عملا فضاي کمتري اشغال مي‎شود و حس متعادلي در جلوي مبل به چشم مي‎خورد.

جعبه هاي خالي براي نظم دادن به آشپزخانه

تمامي ما جايي براي نگهداري وسايل روي پيشخوان آشپزخانه داريم، زماني که چيزهاي مختلف به شکل جذب کننده‎اي روي يک سيني يا يک ظرف کم عمق قرار داده شوند، همه چيز بهتر ديده مي‎شود و حس مرتب تري در آن‎ها ديده مي‎شود. شما مي‎توانيد از يک جعبه روي پيشخوان آشپزخانه براي قرار دادن ضروريات خود استفاده کنيد

با جعبه هاي خالي يک باغ آپارتماني درست کنيد

از تعداد متنوعي از جعبه‎ها براي قرار دادن گياهان رو و يا داخل آن استفاده کنيد، هوشمندانه است نه؟! گياهان خود را به صورت گروهي در کنار هم قرار دهيد تا يک حس جذب کننده ايجاد شود و چنين چيزي يک استراتژي عالي براي زمان آب دهي و مديريت زمان است.

براي نظم دادن به اتاق کاري تان مي توانيد از جعبه هاي خالي استفاده کنيد

آن‎ها روي هم در کنار ميز کار خود روي هم قرار داده تا بتوانيد براي قراردادن پوشه‎هاي کاري خود روي آن‎ ها استفاده کنيد. در هر صورت راهي ارزان براي مرتب کردن فضاي کاري شما مي‎تواند باشد.

با جعبه هاي خالي يک کتابخانه ديواري منحصر به فرد درست کنيد
داشتن قفسه‎هاي باز اين روزها خيلي طبق مد است، چرا چند جعبه‎ي کم عمق را براي قرار دادن کتاب‎ها، مجله‎هاي خود در آن به محيط اضافه نکنيد. باعث ساختار بندي کالاهاي کوچک شما مي‎شود و ظاهري متعادل از اندازه و مقياس را به وجود مي‎آورد.

با جعبه هاي خالي يک جاکفشي متفاوت درست کنيد
چند عدد از اين جعبه هاي خالي را تهيه کرده و روي هم قرار دهيد. مي توانيد از اين ايده براي ساخت يک جاکفشي متفاوت استفاده کنيد. براي حمل و نقل اين جاکفشي مي توانيد به جعبه هاي زيري چرخ وصل کنيد.

www.dabi.ir/nt