بهار روی دیوارهای شماست، سرسبز

درفصل بهار بسياري از خانواده‌هاي ايراني به دنبال اين اين هستند که دکوراسيون داخلي خانه خود را تغيير دهند و در هر خانواده، خانم خانه بيشتر به تغييردادن و تنوع بخشيدن دکور خانه سليقه به خرج مي‌دهد و اهميت بيشتري براي آن قائل است. بهار با طبيعت پر از زيبايي و تازگي‌اش يكي از زيباترين و دل‌انگيزترين فصل‌هاي سال است. مي‌توان از زيبايي اين فصل براي تزيين و دکور خانه استفاده کرد تا احساس تازگي در خانه کنيم. مدآنلاين شما را در اين بخش راهنمايي مي‌کند.

چگونه ديوارها را بهاري کنيم

ديوار در زيبايي خانه نقش به‌سزايي دارد؛ در فصل بهار مي‌توانيد ديوارها را با طرح‌هاي بهاري و رنگ‌هاي بهاري رنگ کنيد يا از کاغذ ديواري‌هايي که نقش گل و درخت دارند استفاده کنيد. هر يک از چهار فصل، جوانب مثبت و منفي خود را دارند اما بهار به عنوان فصل آغازين سال، احساس شور و شعفي در ما ايجاد مي‌کند. روزهاي آفتابي آغاز مي‌شود و طراوت و تازگي در همه جا حس مي‌شود و مقدمه اي براي شروع فصل گرم و پرانرژي تابستان نيز خواهد بود. شما مي‌توانيد اين ويژگي‌هاي خاص دو فصل نيمه اول سال را به منزلتان نيز دعوت کنيد. تم بهاري ـ تابستاني کاغذديواري همان چيزي است که دقيقا يک اتاق به آن احتياج دارد.

رنگ پاستلي اتاق خواب

چاپ تکرار شونده و زيباي اين کاغذديواري باعث مي‌شود اتاق خواب بسيار تشويق کننده و پرانرژي به نظر بيايد، بدون اينکه بيش از اندازه زننده باشد. رنگ‌ها به صورت کلي در يک ترکيب هماهنگ قرار مي‌گيرند، با اينکه بسيار جسورانه نيستند، با اين حال، عنصري گرم و انرژي‌بخش بهاري يا تابستاني در آن‌هاست که به خوبي مي‌شود حس‌شان کرد.


طرح‌هاي هندسي

اما اگر شما يک مورد پوياتر را ترجيح مي‌دهيد، طرح‌هاي هندسي گزينه بسيار فوق‌العاده‌اي هستند. اين کاغذديواري يک ظاهر هنرمندانه دارد که با عناصر ديگر روشن اتاق به‌خوبي ترکيب مي‌شوند، ديگر اين‌که با کاربرد اين کاغذديواري‌ها در اتاق، بعد از اين فرقي نمي‌کند چه فصلي از سال باشد. اين طرح فصل بهار را به طور هميشگي به منزل‌تان مهمان مي‌کند.


بيضي؛ شکل بهار
در خانه خود مي‌توانيد از هر نوع وسيله تزئيني که دوست داريد، استفاده کنيد. بدون شک اگر چيزي را دوست داشته باشيد، حتما براي آن در خانه جايي پيدا خواهيد کرد، اما وسايلي را انتخاب کنيد که هرگز از ديدن آن‌ها خسته نمي‌شويد. مي‌توانيد اتاق نشيمن خود را با انواع وسايل عتيقه همچون شومينه‌هاي ساختگي و دکوري يا مجسمه‌هاي پايه‌دار تزئين کنيد. ديدن وسايلي که دوست داريد به شما نشاط مي‌دهد.
استفاده از وسايل و مبلمان با لبه‌هاي گرد و منحني کمک مي‌کند تا فضا دوست داشتني‌تر و شادتر باشد. استفاده از ميز پيش‌دستي بيضي، لوستر استوانه‌اي يا مبل‌هاي انحنادار همه در شاد و زيباتر کردن فضا نقش موثري دارند.

www.dabi.ir/nt