حمام چه رنگی دوست دارید؟

به هنگام تزئين دکوراسيون داخلي خانه، اولين قدم انتخاب رنگ مناسب است. رنگ از هر اتاق به اتاق ديگر فرق مي‌کند. در مورد حمام با تنوع رنگي بسياري مواجه مي‌شويم. مناسب‌ترين رنگ در چيدمان حمام، آبي است چرا که با رنگ آب پيوند خورده است. بياييد بببينيم کدام رنگ‌ها براي حمام بهتر هستند؟

آبي که نماد آرامش است، جوانب مثبت فراواني دارد. توناژهاي کم رنگ تر آبي، براي استراحت و آرامش و توناژهاي تيره‌تر آن براي ايجاد حمامي رمانتيک توصيه مي‌شوند. همچنين آبي رنگ دريا و آسمان نيز است که هر دوي آنها آرامش بخش هستند.

رنگ مناسب ديگر براي حمام، هلويي است! رنگي که منعکس کننده رنگ صورت است. از آنجاکه در هر حمامي ، آينه تعبيه ميشود مي‌توان فهميد چرا ازاين رنگ استفاده مي‌شود. هلويي رنگ گرم بوده و فضاي حمام را صميمانه و شيک به نظر مي‌رساند.

اگر طالب ايجاد جوي سرزنده و انرژي بخش در حمام هستيد، سبز را به شما توصيه مي‌کنيم. با اينکه سبز رنگ سردي است اما نمايي فوق العاده آرامش بخش ايجاد مي‌کند.

ساير رنگ‌ها همچون زرد و قهوهاي نيز در چيدمان حمام جلوهاي زيبا خلق خواهند کرد.چنين رنگ‌هايي با طبيعت پيوند خورده‌اند و مخصوص حمام‌هايي است که ديوارها و کف قهوه اي رنگ دارند.

در آخر بايد به رنگ‌هايي همچون بنفش در حمام نيز اشاره کنيم. اين رنگ‌ها، نمايي منظم و درخشان در حمام ايجاد مي‌کنند. با وجود همه موراد گفته شده، هر رنگي را مي‌توان در دکوراسيون حمام‌ها گنجاند. بستگي به سليقه خود شما دارد فقط حواستان باشد انتخاب رنگ مناسب به رنگ ساير چيدمان حمام نيز بستگي دارد.

مترجم:نازنين محمدي

www.dabi.ir/nt