دکوراسیون اتاق کودک با طراحی مدرن

دکوراسيون اتاق کودک يکي از متنوع‌ترين مکان‌ها براي طراحي داخلي است زيرا هر روز شاهد سبک و شيوه‌اي جديد در نوع چيدمان و تزيين دکوراسيون اين اتاق‌ها هستيم. از استيکرهاي ديواري گوناگون گرفته تا تخت خواب‌هاي لوکس و شيک همگي در ايجاد اين گستردگي نقش زيادي ايفا مي‌کنند. اما مدل‌هايي که از همه لحاظ يگانه و تک باشند نيازمند دقت و نقشه ريزي درست هستند، مدل‌هاي زير از ميان نمونه‌هاي يگانه و منحصربفرد انتخاب شده و با طراحي ويژه ماندگاري قابل قبولي دارند.

زماني که به طراحي داخلي اتاق کودک مي‌رسيم، استفاده از سبک مدرن و ساده هميشه جزو بهترين روش‌ها خواهد بود. مسلما وسايل اتاق کودک نقش مهمي در تعيين سبک مدرن اتاق دارند بنابراين بايد در انتخاب لوازم اتاق، به‌خصوص مبلمان مانند تخت‌خواب و کمدها دقت زيادي به‌خرج دهيد. پس از تهيه وسايل اصلي، چيدمان آنها مهم‌ترين نکته در طراحي دکوراسيون داخلي اتاق است. بنابراين قفسه‌هاي نگهداري لوازم و اسباب‌بازي‌هاي کودک يک وسيله لازم و ضروري براي اتاق به‌حساب مي‌آيد.

در طراحي اتاق کودک، دکوري‌ها را نبايد فراموش کرد. دکوري‌هايي که روي کف يا ديوار اتاق نصب مي‌شوند جذابيت و رنگ‌هاي شاد را به بهترين شکل وارد دکوراسيون مي‌کنند بدون اينکه هزينه زيادي در بر داشته باشند. حتي يک قالي با شکل و رنگ‌هاي شاد مي‌تواند نقش يک دکوري زيبا و کاربردي را ايفا کند. استيکر يا تابلوچسب‌هاي ديواري هم هميشه جزو در دسترس‌ترين و راحت‌ترين دکوري‌ها براي تزيين ديوار اتاق کودک هستند، بخصوص اگر ديوارهاي اتاق به رنگ سفيد باشند. در کل طراحي اتاق کودک اگر طبق اصول پيش برود آسان و ساده خواهد بود، اما در اين سادگي دکوراسيوني بسيار شيک و برجسته خودنمايي خواهد کرد.

www.dabi.ir/nt