رنگ هیجان در خانه شماست

از هر چه بگذریم از رنگ قرمز نمی‌توان گذشت! قرمز از جمله رنگ‌های گرم و براقی بوده که مورد طبع همه افراد با هر سبک و سلیقه‌ای است. رنگ هیجان و انرژی مثبت از این رنگ ساطع می‌شود و اگر در چیدمان خانه اعمال شود، تاثیرات روانشناسی به‌سزایی خواهد داشت. بیایید ببینیم از این رنگ به چه صورت می‌توان در دکوراسیون داخلی خانه هم استفاده کرد.


دیوارهای قرمز

اگر تصمیم به نقاشی دیوار قرمزگرفته‌اید، پس مطمئن باشید که شما برای یک دکور پویا و چشمگیرآماده خواهید شد. این امر می‌تواند به بهترین وجه در یک دیوار قرمز اصلی و سایر دیوارها به رنگ خنثی نمود داشته باشد. حتی می‌توان قاب عکس‌های هنری قرمز، پرده‌های توری سفید با والان‌های قرمز و یا قالیچه قرمز نیز در اتاق انتخاب کرد.


مبلمان قرمز

با انتخاب یک کاناپه قرمز در اتاق نشیمن، آن را به نمونه‌ای بی‌همتا تبدیل خواهید کرد. البته می‌توانید در اتاق خواب نیز تاج سر تخت یا آباژور رومیزی را به این رنگ انتخاب کنید.


در ورودی قرمز

نمایی سرزنده و پویا در قسمت ورودی خانه با انتخاب رنگ قرمز ایجاد کنید. قرمز رنگی است که هم می‌تواند نمای ورودی و هم نمای خارج خانه را به نقطه دید جذاب تبدیل کند.


صندلی غذاخوری قرمز

با انتخاب صندلی‌های قرمز، اشتهای فراوان و انرژی را به اتاق نشیمن خود هدیه دهید. این صندلی‌ها بهترین گزینه برای تکمیل نمای مینی‌مال میز غذاخوری بوده و اگر در قسمت اپن آشپزخانه گنجانده شوند، دکوری فوق‌العاده کلاسیک حاصل خواهد شد.


لامپ‌های قرمز

رنگ قرمز جدا از نمود انرژی بخشی خود، باعث خلق نمای مدرن در هر قسمت از خانه می‌شود در این میان لامپ‌های روشنایی مخفی قرمز را از یاد نبرید.

مترجم: نازنین محمدی

www.dabi.ir/nt

سایر سایت ها
خدمات و محصولات تولیدی

بوقلمون سفید،وارد کننده جوجه بوقلمون و توزیع کننده جوجه بوقلمون یک روزه، جوجه بوقلمون یکماهه 
گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی، لیوان تبلیغاتی، چاپ روی لیوان کاغذی
گروه صنعتی تجاری ماروت، فروش دستگاه لیوان کاغذی تولید لیوان کاغذی
انواع کفپوش مهد کودک ساخت شرکت ارسون فوم