رنگ هیجان در خانه شماست

از هر چه بگذريم از رنگ قرمز نمي‌توان گذشت! قرمز از جمله رنگ‌هاي گرم و براقي بوده که مورد طبع همه افراد با هر سبک و سليقه‌اي است. رنگ هيجان و انرژي مثبت از اين رنگ ساطع مي‌شود و اگر در چيدمان خانه اعمال شود، تاثيرات روانشناسي به‌سزايي خواهد داشت. بياييد ببينيم از اين رنگ به چه صورت مي‌توان در دکوراسيون داخلي خانه هم استفاده کرد.


ديوارهاي قرمز

اگر تصميم به نقاشي ديوار قرمزگرفته‌ايد، پس مطمئن باشيد که شما براي يک دکور پويا و چشمگيرآماده خواهيد شد. اين امر مي‌تواند به بهترين وجه در يک ديوار قرمز اصلي و ساير ديوارها به رنگ خنثي نمود داشته باشد. حتي مي‌توان قاب عکس‌هاي هنري قرمز، پرده‌هاي توري سفيد با والان‌هاي قرمز و يا قاليچه قرمز نيز در اتاق انتخاب کرد.


مبلمان قرمز

با انتخاب يک کاناپه قرمز در اتاق نشيمن، آن را به نمونه‌اي بي‌همتا تبديل خواهيد کرد. البته مي‌توانيد در اتاق خواب نيز تاج سر تخت يا آباژور روميزي را به اين رنگ انتخاب کنيد.


در ورودي قرمز

نمايي سرزنده و پويا در قسمت ورودي خانه با انتخاب رنگ قرمز ايجاد کنيد. قرمز رنگي است که هم مي‌تواند نماي ورودي و هم نماي خارج خانه را به نقطه ديد جذاب تبديل کند.


صندلي غذاخوري قرمز

با انتخاب صندلي‌هاي قرمز، اشتهاي فراوان و انرژي را به اتاق نشيمن خود هديه دهيد. اين صندلي‌ها بهترين گزينه براي تکميل نماي ميني‌مال ميز غذاخوري بوده و اگر در قسمت اپن آشپزخانه گنجانده شوند، دکوري فوق‌العاده کلاسيک حاصل خواهد شد.


لامپ‌هاي قرمز

رنگ قرمز جدا از نمود انرژي بخشي خود، باعث خلق نماي مدرن در هر قسمت از خانه مي‌شود در اين ميان لامپ‌هاي روشنايي مخفي قرمز را از ياد نبريد.

مترجم: نازنين محمدي

www.dabi.ir/nt