مدل شلف های خلاقانه

طراحي دکوراسيون داخلي- قفسه‌هاي ديواري معلق (شلف ها) عناصر بسيار خوبي براي اضافه شدن به فضاي خانه هستند، به ويژه براي کساني که به طراحي ميني‌ماليستي علاقه زيادي دارند. قفسه‌هاي ديواري معلق داراي پايه‌هاي زشت و بدشکل نيستند که زيبايي طراحي خانه را از بين ببرند و ظاهر خانه را زشت ‌کنند. شلف ها هم‌چنين بسيار ساده و زيبا هستند و نگهداري از آن‌ها راحت است. يکي ديگر از مزاياي شلف ها اين است که بسيار مستحکم هستند و نسبت به قفسه‌هاي پايه‌دار ماندگاري و دوام بيشتري دارند چراکه با پيچ به ديوار نصب مي‌شوند و از مواد و مصالح بهتر و بادوام‌تري ساخته مي‌شوند.
هم‌چنين اگر خوب نصب شده باشند، مي‌توانيد بدون نگراني از آسيب ديدن روي شلف ها وسايل سنگين قرار دهيد. قفسه‌هاي ديواري معلق هم‌چنين فضاي بسيار خوبي براي به نمايش گذاشتن اشياي تزئيني و نيز فضاهاي نگهدارنده خوبي براي کتاب‌ها فراهم مي‌کنند. از شلف ها مي‌توان در آشپزخانه به عنوان محلي براي نگهداري از بشقاب‌ها، ظرف و ظروف، و ديگر وسايل آشپزخانه استفاده کرد.
در اين مطلب شلف هاي ديواري زيبا را به شما نشان مي‌دهيم که مي‌توانيد از آن‌ها در طراحي خانه خود استفاده کنيد. اين شلف ها داراي اندازه هاي متنوعي هستند و مي‌توان آن‌ها را در هر فضايي از خانه قرار داد و هم‌چنين از آن‌ها براي نگهداري از وسايل مختلف استفاده کرد. شلف هاي ديواري جلوه‌اي زيبا و خاص به فضاي داخلي هر خانه‌اي اضافه مي‌کنند و هم چنين عناصري بسيار کارآمد و کاربردي هستند.

شلف ها روي ديوار آشپزخانه
اين شلف هاي ديواري زيبا که از استيل ضدزنگ ساخته شده‌اند بسيار منحصربه‌فرد هستند و با طراحي کلي آشپزخانه هماهنگي فوق‌العاده زيادي دارند. اين شلف ها نه تنها زيبايي خاصي به آشپزخانه داده‌اند، بلکه بسيار کارا هستند و وسايل زيادي براي نمايش روي آن‌ها قرار گرفته است.

شلف ها روي ديوار سرويس بهداشت

شلف هاي ديواري معلق به زيبايي در اين فضا قرار گرفته‌اند. اين شلف ها جلا داده شده، پاکيزه، و زيبا هستند و با ايده طراحي سينک هماهنگي بسيار خوبي دارند.

اين شلف هاي ديواري معلق که نورپردازي خوبي پيرامون آن‌ها انجام شده است بسيار لوکس، زيبا، و چشم‌گير هستند و اين ويژگي‌ها را مديون نوع و محل قرارگيري خود هستند. طراحي اين قفسه‌ها واقعا منحصربه‌فرد است.