نمای گرم و صمیمی با شومینه های کنج دیواری

این روزها استفاده از شومینه، به کلی با سال‌های اخیر فرق کرده است. در گذشته از شومینه‌ها برای گرم کردن خانه استفاده می‌شد اما اکنون آنها به یک جزو دکوری در اتاق نشیمن تبدیل شده‌اند. مهمترین دلیل اینکه چرا شومینه‌ها محبوب شده‌اند، نمای گرم و صمیمی است که در خانه ایجاد می‌کنند. در میان انواع طرح‌های فانتزی و دیواری، این روزها شومینه‌های کنج اتاق رواج بیشتری دارند. هم نمایی زیبا خلق می‌کنند و هم محیط اطراف خود را گرم می‌کنند.

فرقی ندارد اتاق نشیمن خانه شما معاصر یا سنتی باشد، دکوری مینی‌مال یا پیچیده داشته باشد، یک شومینه کنج دیواری، قطعا جوی گرم و صمیمی ایجاد خواهدکرد. برای نمونه این اتاق نشیمن، نمایی بسیار ساده اما آرامش‌بخش دارد که بخشی از آن به علت رنگ‌های متضاد و بخشی دیگر به دلیل این شومینه کنج اتاق است.
بسته به نوع دکور اتاق نشیمن، یک شومینه می‌تواند با آن ادغام شود یا به تنهایی جلب توجه کند. در این اتاق نشیمن خانوادگی، شومینه کنج اتاق تا سقف کشیده شده و با نمایی سنگی خود به زیبایی با سایر قسمت‌های اتاق ترکیب شده است. تعادل الگوها و توناژهای رنگی، به زیبایی تمام در این نشیمن محسوس است.

نمونه‌ای دیگر از شومینه‌های سنگی برای‌تان ارائه می‌دهیم. دکور داخلی این اتاق نشیمن ، معاصر با اندکی رگه‌های سنتی است. مهمترین جزو دکوری چشم‌نواز، شومینه و قالیچه کف اتاق است که با هم در هارمونی هستند.

مکان کنجی که برای تعبیه شومینه استفاده می‌کنید، بسیار حائز اهمیت است. برای مثال در این اتاق نشیمن خانوادگی ، شومینه با پنجره‌های بزرگ احاطه شده و همین امر باعث شده هم شومینه به کانون دید تبدیل شود و هم از چشم‌اندازهای بیرون پنجره لذت برد.

این شومینه کنج اتاق نیز به زیبایی با دکور داخل اتاق نشیمن، ادغام شده است. ترکیب رنگ‌های به کار رفته به زیبایی هر چه تمام با رنگ شومینه در تعامل هستند. کف‎بندی عریض اتاق، به رنگ روشن بوده و به خوبی با رنگ شومینه و اثاثیه اطراف آن در هماهنگی است.

همانطور که بارها گفته شده، شومینه‌ها می‌توانند نقطه دید زیبا در اتاق نشیمن باشند. مثلا این اتاق نشیمن ، دکوری سنتی با جلوه‌های ویژه مدرن دارد. دیوارهای نارنجی، سقف سفید، پنجره‌های بزرگ و الگوهای رنگی خنثی. شومینه‌ای که در کنج اتاق تعبیه شده نیز تعادلی بسیار آرامش‌بخش با رنگ‌های دکوراسیون داخلی خانه دارد.

در نمونه آخر، اتاق نشیمن خانوده به سبک مدیترانه‌ای تزئین شده است. همه الگوهای هنری منحنی شکل، نمایی گرم و صمیمانه در آن خلق کرده‌اند. رنگ سفید شومینه نیز با رنگ‌های به‌کار رفته در اثاثیه همچون میز تلویزیون در هارمونی است

مترجم: نازنین محمدی
www.dabi.ir/nt
 

خدمات و محصولات تولیدی

بوقلمون سفید،وارد کننده جوجه بوقلمون و توزیع کننده جوجه بوقلمون یک روزه، جوجه بوقلمون یکماهه 
گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی، لیوان تبلیغاتی، چاپ روی لیوان کاغذی
گروه صنعتی تجاری ماروت، فروش دستگاه لیوان کاغذی تولید لیوان کاغذی
انواع کفپوش مهد کودک ساخت شرکت ارسون فوم