چیدمان دکوراسیون شیک و آرامش بخش با سبک مشخص

بسياري از خوانندگان سايت ها و مجلات طراحي و دکوراسيون داخلي، هميشه زيبايي را جزء اصلي طراحي يک خانه مي دانند. اما هستند افرادي که معتقدند يک خانه بايد آرامش بخش نيز باشد. در اين مطلب نمونه هايي از دکوراسيون شيک و آرامش بخش را در قالب عکس آماده کرده ايم تا اگر شما هم جزو آن دسته از افرادي هستيد که دوست داريد از دنياي پرفشار و استرس زا شهرهاي شلوغ و پر سر و صدا به دنيايي آرام و لذت بخش در حوالي شهر سفر کنيد باديدن اين دکوراسيون هاي آرامش بخش مشتاق به ايجاد کردن چنين شرايطي در دکوراسيون داخلي منزل خود شويد. آلاچيق

امروزه وسايلي که هم شيک باشند و هم عنصر راحتي را در بهترين شکل ممکن در خود داشته باشند به وفور در بازار يافت مي شوند. اما در حين چينش دکوراسيون خانه مجبور مي شويد يکي از اين دوعامل را به ديگري برتري دهيد. در چنين شرايطي سخت خواهد بود تا تعادل را بين زيبايي و راحتي برقرار کنيد و به نتيجه اي مطلوب و مورد پسند خود برسيد. در اينگونه موارد بايد بدانيد چه زماني و چه مکاني دو فاکتور زيبايي و راحتي را به يکديگر برتري بدهيد.

بسياري از افراد زماني که به خريد وسايل جديد خانه خود مي روند تقريبا بيشتر نگاه و توجهشان را بروي مسائل زيبايي و قشنگي يک وسيله مي گذارند. بايد قبل از خريد هر کالايي الويت بندي خود را براي هر کالايي بر اساس استفاده اي که از آن خواهيد کرد مشخص کنيد. براي مثال هنگام خريد مبلماني که قرار است بطور مداوم مورد استفاده قرار بگيرند هميشه بايد راحتي را الويت اول انتخاب خود قرار بدهيد. يا زماني که قصد انتخاب کفپوش مناسب براي خانه را داريد بايد به ميزان راحتي و حس خوبي که هنگام قرار دادن پاهايتان بروي آنها بوجود مي آيد توجه بيشتري کنيد. آيتم هاي ديگري مانند پارچه هاي خانه هم دقيقا همين وضعيت را دارند و لطافت آنها مهم تر از ساير فاکتورها است. البته در بحث قيمت هم از آنجايي که قصد داريد مدت زمان زيادي از اين وسايل راحت استفاده کنيد، سعي کنيد بودجه مناسبي را براي آنها در نظر بگيريد.
منبع: اتاق