10 ایده برتر برای طراحی اتاق کودک

دکوراسیون داخلی- کودکان اغلب دوست دارند ساعات زیادی را در اتاق خود و بدون والدینشان به استراحت و بازی بپردازند. شما به عنوان والدین کودک، باید این نکته را در نظر داشته باشید که اتاق آنها را طوری طراحی کنید که تا پایان دوره خردسالی، فضایی جذاب و فانتزی برای آنها باشد. پس از دوره خردسالی است که باید نحوه چیدمان اتاق را تغییر داده و کاربرد را در راس امور قرار دهید.

بهتر است از رنگ‌ها و توناژهایی استفاده کنید که کودک شما دوست دارد. در این میان، کاغذ دیواری‌های طرح‌دار همچون طرح پلنگ صورتی، سیندرلا یا میکی موس را از یاد نبرید.

در نظر داشته باشید که شما باید اسباب‌بازی‌های کودک‌تان را طوری سازماندهی کنید که بتواند براحتی آنها را برداشته و بازی کند اما در عین حال طوری نباشد که با هر اشاره و یا به هنگام بازی با سایر کودکان، باعث ایجاد ریخت و پاش شود. مدآنلاین قفسه‌های بزرگ اسباب‌بازی، سبدهای چوبی و حتی جا اسباب‌بازی‌های شیشه‌ای را به شما پیشنهاد می‌کند. بهتر است از پرده‌های یاسی برای اتاق دختر خانم‌ها و پرده‌های آبی با طرح دزد دریایی و بت‌من برای اتاق پسر بچه‌ها استفاده کنید. استیکرهای گل‌دار نیز نمایی زیبا در اتاق ایجاد می‌کنند.

تخت خواب‌های چند طبقه، با استیکرهای سبز رنگ و طرح ستارگان شب‎نما در بالای تخت خواب، به همراه یک قالیچه فانتزی کوتاه و صورتی، تمنای هر دختر بچه‌ای برای داشتن یک اتاق خواب رویایی است. این روزها استفاده از اسباب بازی‌های بسیار بزرگ همچون خرس پوه در گوشه‌ای از اتاق بسیار مرسوم شده است. هر چقدر از لوازم بزرگ و غیر معمولی استفاده کنید، به همان اندازه، نمایی فانتزی و مطابق میل کودک خود ایجاد کرده‎اید مانند لامپ بزرگ یا حتی دیوارهایی با کاغذ دیواری‌های راه راه درشت!
ما در اینجا 10 ایده برتر طراحی اتاق کودک را برای شما آماده کرده‌ایم.

مترجم: نازنین محمدی

www.dabi.ir/nt  

سایر سایت ها
خدمات و محصولات تولیدی

بوقلمون سفید،وارد کننده جوجه بوقلمون و توزیع کننده جوجه بوقلمون یک روزه، جوجه بوقلمون یکماهه 
گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی، لیوان تبلیغاتی، چاپ روی لیوان کاغذی
گروه صنعتی تجاری ماروت، فروش دستگاه لیوان کاغذی تولید لیوان کاغذی
انواع کفپوش مهد کودک ساخت شرکت ارسون فوم